Det bästaste lägret

Då har anmälningarna för årets roligaste läger äntligen öppnat! Ska du börja i någon klass på högstadiet (börjar 7an-9an) så vill vi jättegärna att du ska komma! Lägret kommer att vara på Gyngegården på Öland v. 33.

Vi lovar ett läger med endast unga ledare samt ett schema sprängfyllt av roliga aktiviteter, gemenskap och såklart så mycket Jesus! 🤩 🤩

Låter detta som något för dig? Isåfall är det bara att maila in för-, efternamn, ålder, allergier samt ett telefonnummer till Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.. Lägret ska såklart även vara helt kostnadsfritt! Något du funderar över? Hör i så fall av dig antingen till Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den. eller till oss med direktmeddelande så ska vi försöka reda ut alla oklarheter. Vi ses där! 🥳 🥳

/Ungdomsledarna